SolaX X1-MINI-2.5K G4 – jednofázový síťový střídač 2,5 kW, 1 MPPT, IP66, WiFi
Ke stažení
Dostupnost:
Na objednávku
22 016  ( 18 195,04  bez DPH)
Informace o produktu
  • Výrobce: Solaxpower
  • Kód produktu: Sol02003
SolaX X1-MINI-2.5K G4 je moderní beztransformátorový fotovoltaický střídač, navržený pro domácí fotovoltaické systémy s jedním stringem. Jmenovitý AC výkon 2,5 kW a maximální AC výkon 2,75 kVA z něj činí vhodnou volbu pro rodinné domy s nižší až střední spotřebou energie.
Střídač disponuje 1 nezávislým MPPT trackerem s pracovním rozsahem napětí od 40 V do 550 V a maximálním vstupním proudem 16 A. Podporovaný výkon DC generátoru až 5,0 kWp poskytuje dostatečnou flexibilitu při návrhu fotovoltaického systému. Díky maximální účinnosti 98 % a evropské účinnosti 97 % je zajištěna velmi efektivní přeměna solární energie.