SolaX X1-MINI-3.3K G4 – jednofázový síťový střídač 3,3 kW, 1 MPPT, IP66, WiFi
Dostupnost:
Skladem
11 939  ( 9 866,94  bez DPH)
Informace o produktu
  • Výrobce: Solaxpower
  • Kód produktu: Sol02001
Střídač SolaX X1-MINI-3.3K G4 je moderní beztransformátorový fotovoltaický střídač, navržený pro rezidenční fotovoltaické systémy s jednou stringovou větví. Díky jmenovitému AC výkonu 3,3 kW a možnosti připojení DC generátoru až 6,6 kWp poskytuje vysokou flexibilitu při návrhu systému.
Zařízení je vybaveno 1 nezávislým MPPT trackerem s maximálním vstupním napětím 550 V a maximálním vstupním proudem 16 A, což umožňuje efektivní řízení výroby i při proměnlivých světelných podmínkách. Vysoká maximální účinnost 98 % a evropská účinnost 97 % zajišťují optimální přeměnu energie a minimální ztráty.
Topologie bez trafa
Max. celkový vstupní proud DC (A) 16.00
Max. vstupní proud na MPPT (A) 16
Max. vstupní napětí MPPT (V) 550.00
Rozhraní 2 W-Lan